Zarejestruj swój ekspres i otrzymaj rabat w wysokości 20€

Brewer Registration

Dzięki TASSIMO możesz cieszyć się ulubionymi markami świata w swoim domu. Każda z nich gwarantuje, że zwykłe chwile stają się bardziej wyjątkowe. Więc nieważne, czy Twoja rodzina ma ochotę na puszyste cappuccino, delikatną gorącą czekoladę, esencjonalne espresso czy kojącą herbatę.

Dzięki naszej szerokiej gamie napojów każdy znajdzie dla siebie coś pysznego - a przygotujesz to po naciśnięciu tylko jednego przycisku.

Carte Noire - wyjątkowa

"Kawa po francusku" została stworzona we Francji, w 1978 roku przez René Monniera i od razu zrewolucjonizowała francuski rynek kawy dzięki wyjątkowo bogatemu smakowi i aromatowi czystej Arabiki. Dziś Carte Noire to wiodąca marka kawy we Francji. Intensywnie aromatyczna mieszanka 100% ziaren Arabiki na wyjątkowe chwile relaksu.

Począwszy od procesu palenia do unikalnego opakowania, starannie wyselekcjonowane dla Carte Noire ziarna Arabiki poddawane są działaniom, które mają wydobyć wszystko, co najlepsze w kawie: delikatny lecz intensywny aromat, głęboki smak doprawiony nutą słodyczy i wyjątkowa konsystencja. Carte Noire jest tak smakowicie intensywna, że potrafi zatrzymać czas. W świecie, w którym wszystko pędzi, jeden łyk tej kawy sprawia, że możesz się zatrzymać, odprężyć i zebrać siły na resztę dnia. Dowiedz się co znaczy perfekcyjna kawa dzięki Carte Noire.
Carte Noir

Najdelikatniejszy smak z alpejskiego mleka. Milka - fioletowa odmiana słodkości

Philippe Suchard - pełen pasji szwajcarski chocolatier, miał marzenie, by czekolada była dostępna dla każdego. W 1825 roku otworzył swoją pierwszą wytwórnię czekolady. Kilkanaście lat później, w 1901 powstała legendarna czekolada Milka - 100-gramowa tabliczka w fioletowym opakowaniu z alepjskim widokiem i krową. Jej nazwa pochodzi z połączenia dwóch słów, które stanowią esencję tej czekolady: milch (mleko) i kakao. Od tej pory miliony ludzi zakochały się w "najdelikatniejszej czekoladzie z alpejskiego mleka".

Symbol czekolady Milka, fioletowa krowa, powstała w roku 1972 i stała się jej znakiem rozpoznawczym w całej Europie. "Lila" - jak często ją nazywają - jest tak popularna, że w niektórych krajach dzieci rysują krowy w kolorze fioletowym. W 2012 r. wraz z konsumentami Milka świętowała swoje 111 urodziny zachęcając ich do bycia delikatnym.
Milka

Jacobs - magia aromatu, który zbliża

Latte Macchiato? Espresso czy cappucino? Cokolwiek, byle z Jacobs! Początki marki prowadzą do Niemiec, do roku 1895. To wtedy właśnie 26-letni Johann Jacobs
otworzył sklep kawowy w Bremen. Postanowił w nim, jako jeden z pierwszych na świecie palić ziarna, by jego klienci mogli otrzymywać świeżą kawę najwyższej jakości. Już w 1906 otworzył dużą palarnię kawy, a w 1913 zarejestrował markę Jacobs. Marka szybko zdobywała popularność. W 1920 roku zaczęto realizować zamówienia pocztowe, a w 1960 r, syn Johanna - Walter Jacobs posiadał już 1000 samochodów rozwożących kawę Jacobs do 60 000 odbiorców w całych Niemczech. Od 1970 roku, gdy pieczę nad marką objął koncern Kraft Foods (dzisiejszy Mondelez) rozpoczęła się międzynarodowa kariera marki. Pielęgnacja tradycji i dbałości o szczegóły na każdym etapie produkcji kawy - od wyboru ziaren, ich przechowywania, palenia do pakowania sprawiła, że miliony ludzi na całym świecie zauroczył bogaty aromat i wspaniały smak, który stał się idealnym sposobem na spędzanie wspólnych chwil, niezależnie od okazji.
Jacobs

Kup teraz Odkryj rodzinę TASSIMO

Jak działa TASSIMO