Zarejestruj swój ekspres i otrzymaj rabat w wysokości 20€

Brewer Registration

Dzięki TASSIMO możesz cieszyć się ulubionymi markami świata w swoim domu. Każda z nich gwarantuje, że zwykłe chwile stają się bardziej wyjątkowe. Więc nieważne, czy Twoja rodzina ma ochotę na puszyste cappuccino, delikatną gorącą czekoladę, esencjonalne espresso czy kojącą herbatę.

Dzięki naszej szerokiej gamie napojów każdy znajdzie dla siebie coś pysznego - a przygotujesz to po naciśnięciu tylko jednego przycisku.
Kup teraz

Carte Noire - wyjątkowa

"Kawa po francusku" została stworzona we Francji, w 1978 roku przez René Monniera i od razu zrewolucjonizowała francuski rynek kawy dzięki wyjątkowo bogatemu smakowi i aromatowi czystej Arabiki. Dziś Carte Noire to wiodąca marka kawy we Francji. Intensywnie aromatyczna mieszanka 100% ziaren Arabiki na wyjątkowe chwile relaksu.

Począwszy od procesu palenia do unikalnego opakowania, starannie wyselekcjonowane dla Carte Noire ziarna Arabiki poddawane są działaniom, które mają wydobyć wszystko, co najlepsze w kawie: delikatny lecz intensywny aromat, głęboki smak doprawiony nutą słodyczy i wyjątkowa konsystencja. Carte Noire jest tak smakowicie intensywna, że potrafi zatrzymać czas. W świecie, w którym wszystko pędzi, jeden łyk tej kawy sprawia, że możesz się zatrzymać, odprężyć i zebrać siły na resztę dnia. Dowiedz się co znaczy perfekcyjna kawa dzięki Carte Noire.
Kup teraz
Carte Noir

Daj się oczarować herbacie Twinings

Od ponad 300 lat dążenie do perfekcji Twinnigs inspiruje amatorów herbaty w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. To więcej niż element codziennej rutyny. Twinings jest idealna na każdy nastrój i na każdą okazję. W czasach panowania kawy, Thomas Twining ruszył pod prąd, by zarazić świat swoją miłością do herbaty. Jego pasja sprawiła, że słabo znany napój stał się brytyjską narodową tradycją. Historia Twinings rozpoczęła się w 1706 roku. Wtedy własnie w Anglii najbardziej popularnymi napojami były kawa, gin i piwo Ale - nawet na śniadanie. Chociaż herbata była znana w Chinach od setek lat, wielu ludzi w Anglii podchodziło do niej z dystansem.
Znużony porannym piciem Ale Thomas Twining rozpoczął sprzedaż herbaty w swojej kawiarni na londyńskim Strand, obiecując najwyższą jakość i różnorodność jej odmian. W krótkim czasie jego obietnica przysporzyła mu (i jego herbacie) wielu fanów - włączając Jane Austen i Charlesa II. Dziś Twinings ma jeszcze więcej odmian, a nasze herbaty zyskały popularność na całym globie.
Kup teraz
Twinings

Najdelikatniejszy smak z alpejskiego mleka. Milka - fioletowa odmiana słodkości

Philippe Suchard - pełen pasji szwajcarski chocolatier, miał marzenie, by czekolada była dostępna dla każdego. W 1825 roku otworzył swoją pierwszą wytwórnię czekolady. Kilkanaście lat później, w 1901 powstała legendarna czekolada Milka - 100-gramowa tabliczka w fioletowym opakowaniu z alepjskim widokiem i krową. Jej nazwa pochodzi z połączenia dwóch słów, które stanowią esencję tej czekolady: milch (mleko) i kakao. Od tej pory miliony ludzi zakochały się w "najdelikatniejszej czekoladzie z alpejskiego mleka".

Symbol czekolady Milka, fioletowa krowa, powstała w roku 1972 i stała się jej znakiem rozpoznawczym w całej Europie. "Lila" - jak często ją nazywają - jest tak popularna, że w niektórych krajach dzieci rysują krowy w kolorze fioletowym. W 2012 r. wraz z konsumentami Milka świętowała swoje 111 urodziny zachęcając ich do bycia delikatnym.
Kup teraz
Milka

Jacobs - magia aromatu, który zbliża

Latte Macchiato? Espresso czy cappucino? Cokolwiek, byle z Jacobs! Początki marki prowadzą do Niemiec, do roku 1895. To wtedy właśnie 26-letni Johann Jacobs
otworzył sklep kawowy w Bremen. Postanowił w nim, jako jeden z pierwszych na świecie palić ziarna, by jego klienci mogli otrzymywać świeżą kawę najwyższej jakości. Już w 1906 otworzył dużą palarnię kawy, a w 1913 zarejestrował markę Jacobs. Marka szybko zdobywała popularność. W 1920 roku zaczęto realizować zamówienia pocztowe, a w 1960 r, syn Johanna - Walter Jacobs posiadał już 1000 samochodów rozwożących kawę Jacobs do 60 000 odbiorców w całych Niemczech. Od 1970 roku, gdy pieczę nad marką objął koncern Kraft Foods (dzisiejszy Mondelez) rozpoczęła się międzynarodowa kariera marki. Pielęgnacja tradycji i dbałości o szczegóły na każdym etapie produkcji kawy - od wyboru ziaren, ich przechowywania, palenia do pakowania sprawiła, że miliony ludzi na całym świecie zauroczył bogaty aromat i wspaniały smak, który stał się idealnym sposobem na spędzanie wspólnych chwil, niezależnie od okazji.
Kup teraz
Jacobs

Kup teraz Odkryj rodzinę TASSIMO

Jak działa TASSIMO